Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

تبلیغات فرآیندی است که در آن اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان ارائه شده و برای ترغیب و متقاعد کردن مصرف کنندگان تلاش صورت می گیرد. تبلیغات از طریق رسانه های مختلف مانند روزنامه، مجلات، رادیو و تلویزیون و ... انجام می شود. امروزه رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به رسانه های دیگر بیشتر شده است. تبلیغات اینترنتی برای اولین در سال 1994 به صورت بنر در سایت هات وایر انجام گرفت. 

طبق تحقیقات به عمل آمده تقریبا 60 درصد تبلیغات بنری نقش بسیار بالایی در شناخته شدن نام های تجاری دارند. یکی از عواملی که باعث مهم بودن تبلیغات اینترنتی می شود آن است که بخش عمده ای از مدیران، بازرگانان و کارشناسان این رسانه را به عنوان منبع شماره یک تبلیغات می شناسند. مخاطبان این تبلیغات اکثرا قشر مدرن و تحصیلکرده ی جامعه هستند و اثر تبلیغات بر نگرش آن ها بر سایر بخش های جامعه نیز دیده می شود. 

 

مزایای تبلیغات اینترنتی:

- میزان مشاهده و کلیک تبلیغات در اینترنت قابل مشاهده است و میتوانیم بازخورد و نتایج تبلیغ را بررسی کنیم.

- تبلیغات اینترنتی سریع و آسان است.

- تبلیغات اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها ارزان تر است.

 

در میان انواع تبلیغات اینترنتی، تبلیغ در سایت های نیازمندی و آگهی دارای امتیاز بیشتری است. زیرا آگهی دهنده به طور مستقیم بر روی آگهی های خود کنترل دارد و نیز کاربران این سایت ها مشتریانی هستند که نیاز خرید قطعی دارند و آگهی ها را با هدف خرید بررسی می کنند.