Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

سئو یا Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتور جستجو بوده و به روش هایی که برای تغییر استراتژیک وب سایت ها و افزایش اهمیت آن ها در صفحه ی نتایج جستجو استفاده می شوند گفته می شود. فرآیند سئو نیازمند دانش زیاد و تخصصی است و به راحتی انجام نمی گیرد. الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجو به طور مداوم و غیر قابل پیش بینی در تغییر هستند بنابراین متخصصین سئو باید بتوانند سایت را در این مواقع به روز نگه دارند. 

سئو به وب سایت کمک می کند که در نتیج جستجو در رده های بالاتر قرار بگیرد و ارتباط بین کلمات کلیدی وارد شده توسط کابران و صفحات بیشتر شود. زمان در سئو بسیار مهم و موثر است. در واقع هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا سئو به نتیجه برسد. در دراز مدت مزایای سئو باعث می شود سایت رتبه ی بالاتری پیدا کند و بازدید کنندگان آن افزایش پیدا کند. 

 

اهداف سئو:

- تاثیر در بازدید وب سایت

- ایجاد برند

- افزایش ترافیک سایت

- رتبه ی بهتر وب سایت در نتایج موتورهای جستجو

- افزایش فروش

 

سئوی درون صفحه یا On the page SEO:

این نوع سئو مربوط به کنترل مستقیم کدها و محتویات وبسایت مانند متن و تصویر می باشد. در واقع هرچیزی که در سایت بارگذاری می شود مربوط به سئوی درون صفحه است و بیشترین کنترل را برروی آن دارید. هرگونه تغییر در داخل سایت بر روی نتایج جستجو موثر است. بنابراین سئوی درون صفحه باید به درستی و با دقت قبل از سئوی بیرون صفحه انجام گیرد. 

 

سئوی بیرون صفحه یا Off page SEO:

سئوی بیرون صفحه شامل ارتقاهایی است که خارج از وبسایت انجام می شود و به رتبه ی بالای سایت کمک می کند. این نوع سئو بیش از هر چیز بر روی پیوندهایی که از سایت های دیگر به سایت ما اشاره می کنند متمرکز می شود و یک فرآیند نامحدود است که توسط متخصصین سئو اداره می شود.

 

سئوی کلاه سفید یا White hat:

به مجموعه تکنیک هایی که از قوانین موتورهای جستجو تبعیت می کنند سئوی کلاه سفید گفته می شود و امکان فریب یا دستکاری موتورهای جستجو یا کاربران وجود ندارد. 

 

سئوی کلاه سیاه یا Black hat:

این نوع سئو مجموعه ی تکنیک هایی است که به منظور فریب یا دستکاری الگوریتم های موتور جستجو به منظور رسیدن به رتبه ی بالا انجام می گیرد. این روش ها غیر اخلاقی هستند و هیچ موتور جستجویی آن ها را تایید نمی کند. این تکنیک ها ممکن است باعث افزایش ناگهانی رتبه در موتورهای جستجو شوند اما امکان حذف وبسایت از فهرست پایگاه داده برای همیشه نیز وجود دارد.